רק ביגל מטבחים: מתנה על כל מטבח כיור איכותי + ברז מפואר.

פרפקט ליין: מטבח 10 מטר אורך רק 8,900 ש"ח (כולל מע"מ למזומן).

מבצע חם בכתר: 3 מטר שיש + כיור סילי קוורץ + ברז רק 13,900 ש"ח כולל הובלה והרכבה.

מבצע בדור מטבחים: מטבח 11 מטר רק 13,990 ש"ח.

מבצע בדור מטבחים: מטבחים מתצוגה ב 50% הנחה ! 

מבצע בארדוליין:
 מטבחים קומפקטיים לדירות נופש !! דירות להשכרה !! דירות סטודנטים !! 

 סוגיות חשובות אודות מטבחי זכוכית

מטבחי זכוכית הם מטבחים אשר בחלק ניכר מהם זכוכית אינה משמשת רק כחיפוי אלא ככלי עיצוב מרכזי. במטבחים הללו ניתן לשלב לא מעט ארונות ויטרינה מזכוכית בהם אפשר לאחסן כלי עבודת מטבח, צלחות, כוסות, ועוד. בנוסף, ניתן לשלב במטבח רכיבים כמו משטחי עבודה וארונות מעץ ומקרמיקה וליצור מרחב עיצובי מרהיב עם רכיבי הזכוכית.

מראה אוורירי שלא ניתן ליצור במטבחים אחרים

מטבחי זכוכית שקופים או במרקם צבע חלבי יוצרים מראה אוורירי ובהיר אשר מקנה סיפוק רק למי ששוהה בחדר. כשרכיבי האחסון המובילים במטבח עשויים זכוכית – זה מקנה הרגשה של נגישות רבה לכלי מטבח: הכל שקוף ואת הכל ניתן לראות. בנוסף, אופן עיצוב המוצרים בפורמט כוורת, ארון ומגירות יוצר סיפוק עיצובי אדיר בקרב לא מעט בעלי מטבח.

יצירת מראה עיצובי אותנטי

מטבחי זכוכית יוצרים מראות עיצוביים אותנטיים הנובעים מסוגי עיצוב שונים, החל מאווירת וינטייג' עתיקה ואותנטית ועד עיצוב בסגנון שנות השבעים ודקורציות מודרניות עכשוויות. העיצובים השונים שניתן להפיק מהזכוכית מסייעים לגבש את מראה המטבח החדש כדרככם וליצור בו אווירה ייחודית שתגרום לכם לא לרצות למהר לעזוב אותו.

בטיחותי לילדים, ממעט להישבר ולהיסדק

בשונה ממה שהורגלנו לחשוב, זכוכית אינה חומר שביר כשהיא נוגעת בעיצוב מטבחים. סוג הזכוכית המדובר חזק ואיכותי מאד. ניסיון העבר בפירוש מוכיח שאפילו שריטה על אחד המשטחים כתוצאה מבישול אינטנסיבי היא לא אירוע שכיח כלל. לכן, אם יש לכם ילדים בבית זה המטבח שהייתם רוצים שיעבה את החדר שלכם.

הצלחה גדולה במיוחד - בתכנון בחנות מטבחים

כשאתם מתכננים מטבחי זכוכית בחנות מטבחים אתם עושים את הצעד הנדרש ביותר עבורכם. מטבחי זכוכית של חנות מטבחים, שלא כמו מטבחים של חנות כלבו רהיטים, הם כאלו שיותאמו בדיוק לעיצוב הבית שלכם ולדרישות הדקורטיביות שלכם. בכך, אתם מבטיחים עיצוב אותנטי, יפה ומבריק, כזה אשר ניתן לומר כי משתלב בביתכם באופן חסר עכבות. כל ארון, כוורת או ויטרינת זכוכית ניתנים לתכנון יסודי במיוחד עבור החדר שלכם, ובכך הם יוצרים התאמה טובה ביותר הן בעיצוב והן באופן השימוש המועדף עליכם כעובדי מטבח אינטנסיביים בתדירות גבוהה.