שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  
רק ביגל מטבחים: מתנה על כל מטבח כיור איכותי + ברז מפואר.

פרפקט ליין: מטבח 10 מטר אורך רק 8,900 ש"ח (כולל מע"מ למזומן).

מבצע חם בכתר: 3 מטר שיש + כיור סילי קוורץ + ברז רק 13,900 ש"ח כולל הובלה והרכבה.

מבצע בדור מטבחים: מטבח 11 מטר רק 13,990 ש"ח.

מבצע בדור מטבחים: מטבחים מתצוגה ב 50% הנחה ! 

מבצע בארדוליין:
 מטבחים קומפקטיים לדירות נופש !! דירות להשכרה !! דירות סטודנטים !! 

מטבחים כפריים

תמיד חשבתם שהמטבחים של פעם הם הכי יפים? אבל חשבתם לעצמכם איפה היום ניתן למצוא את הסגנון הייחודי והמסוים של פעם? יש חדשות טובות בעניין הזה, היום הטרנד הישן חוזר ובגדול, ישנם מקומות רבים של חברוצ מטבחים שהם מעצבות מטבחים כפריים בסגנון של פעם עם חיזוק וחידוש של היום, אם זה בצבעים העדינים של מטבחים כפריים בצבעים הבהירים יותר והסולידיים ובעיצוב של היום אם זה סגירה של ארונות מטבח באופן מסוים ועוד.

מטבחים כפריים נותנים אווירה אחרת לבית אווירה שלווה ורגועה , ברגע שנכנסים לבית עם מטבחים כפריים קודם כל מרגישים כבר אחרת , מטבחים כפריים כוללים כמעט תמיד אי באמצע המטבח שם אפשר לאכול וגם יש ארונות מטבח מסביב לאי.רוב המטבחים הכפריים הם עשויים מעץ, אבל ניתן לעצב את המטבחים הכפריים כפי שאתם רוצים ויש אנשים שמשלבים בין עץ לשיש מסוים ועוד. יש לכם בראש איזה שהוא דגם מסוים של מטבחים כפריים אבל לא תמיד אתם יודעים כיצד הוא באמת יראה? לשם כך חברות עיצוב המטבחים מאפשרת לקהל לקוחותיה לראות בתלת מימד כיצד יראה המטבח, וזה יתרון משמעותי , כך תוכלו לראות באמת איך המטבח שלכם בסופו של דבר יראהואם צריך לשנות מספר דברים במטבח ניתן לעשות זאת בקלות.

מלבד עיצוב מטבחים כפריים חשובים גם האלמנטים הדקורטיביים שנוספים להם אם זה ידיות מיוחדות ומעוצבות המותאמות לארונות המטבח הכפרי, או שיש בצבע מתאים, פרזול מותאם לארונות המטבח ועוד. כלומר זוהי בהחלט יצירה בלתי נגמרת וחשוב לדעת איזה עיצוב של מטבחים כפריים אתם מעוניים לבצע.