שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  
רק ביגל מטבחים: מתנה על כל מטבח כיור איכותי + ברז מפואר.

פרפקט ליין: מטבח 10 מטר אורך רק 8,900 ש"ח (כולל מע"מ למזומן).

מבצע חם בכתר: 3 מטר שיש + כיור סילי קוורץ + ברז רק 13,900 ש"ח כולל הובלה והרכבה.

מבצע בדור מטבחים: מטבח 11 מטר רק 13,990 ש"ח.

מבצע בדור מטבחים: מטבחים מתצוגה ב 50% הנחה ! 

מבצע בארדוליין:
 מטבחים קומפקטיים לדירות נופש !! דירות להשכרה !! דירות סטודנטים !! 

מטבחים מודרניים

חולמים על מטבחים מודרניים מעוצבים? יש עיצובים רבים מהם תוכלו להפיק את המיטב. הסוגים הם רבים ואם אתם אנשים של מטבחים מודרניים המלאי הוא גדול . מטבחים מודרניים מגיעים במגוון רחב של דוגמאות, צבעים ועיצובים. אם היינו רגילים למטבח מסוים של פעם היום זה לא כך וניתן למצוא מטבחים מודרניים בשילובים של עץ משובח ושיש יוקרתי.

עולם המטבחים תפס תאוצה גדולה ולכן מרוב שיש לנו דגמים וחידושים אנו נוטים למצוא עצמנו במערבולת של החלטות. לכן בכדי לא להסחף יותר מידי ראשית חשוב לדעת איזה מטבח מודרני אתם רוצים, שיהיו בו ארונות מטבח מסוימים מעוצבים לפי טעמכם האישי. חשוב לדעת מה מידות המטבח שלכם בכדי להתאים לכם את המטבח הנכון. מטבחים מודרניים ידועים בעיצוב שלהם בקווים ישרים ונקיים אם זה המקרר או הכיריים או ארונות המטבח. אנשים רבים היום עובדים בתחום ההיטק ורוצים להכניס למטבח שלהם גם כל מיני חידושים והמצאות וזה המקום לעשות זאת. גם במטבחים המודרניים להרגיש מתקדמים עם טכנולוגיה מתפתחת, הרי כל השנים האלו אנו מתקדמים ומתחדשים אז למה לא גם במטבח?

מטבחים מודרניים הם בעלי צבעים קבועים , שחור, לבן ואפור אין שילוב של צבעים או צבעים עזים מידי אלה הצבעים שהולכים עם המטבחים המודרניים, נכון זה אמנם מעט צבעים אבל לכל מטבח יש את האופי והסגנון שלו , והמטחים המודרניים מזוהים עם הסגנון והצבעים הללו. לא רק שהצבעים כפי שצויינו פה , אלא המטבח המודרני צריך להיות גם מבריק , כאשר בוחרים עיצוב מטבחים מודרניים תמיד תוכלו לראות שהצבעים שחור, לבן ואפור הם מבריקים כיוון שזו המהות של המטבחים המודרניים, מבריק וחד.