שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  
רק ביגל מטבחים: מתנה על כל מטבח כיור איכותי + ברז מפואר.

פרפקט ליין: מטבח 10 מטר אורך רק 8,900 ש"ח (כולל מע"מ למזומן).

מבצע חם בכתר: 3 מטר שיש + כיור סילי קוורץ + ברז רק 13,900 ש"ח כולל הובלה והרכבה.

מבצע בדור מטבחים: מטבח 11 מטר רק 13,990 ש"ח.

מבצע בדור מטבחים: מטבחים מתצוגה ב 50% הנחה ! 

מבצע בארדוליין:
 מטבחים קומפקטיים לדירות נופש !! דירות להשכרה !! דירות סטודנטים !! 

מטבחי יוקרה

אם חשבתם שעולם המטבחים נשאר אותו דבר כמו שפעם, אש יש חדשות עבורכם היום יש המון סוגים של מטבחים שמרוב שהם קיימים ניתן להתבלבל , אבל אם יש לכם כיוון מסוים של מטבח אז הדרך לעיצוב המטבח שלכם היא קלה יותר. למשל מטבחי יוקרה משדרים משהו שונה לא כמו שאר המטבחים הרגילים שאנו רואים, מטבחי יוקרה משדרים רצינות, תחכום יוקרתיות , לכן לא לכל אדם זה מתאים לבחור במטבחי יוקרה, הכל לפי טעמו האישי והאופי של אותו אדם.

בחירת צבעים למטבחים יוקרתיים היא חלק בלתי נפרד מעיצוב המטבח, לכל מטבח יש את הצבעים שלו , ניתן למצוא במטבחי יוקרה שילובים מעניינים של זכוכית מעוצבת עם צבעים כמו לבן, שחור, אפור . גם דלתות מיוחדות יש למטבחי יוקרה כלומר חושבים על כל פרט ופרט בתחום המטבחים. מכיוון שהמבחר הוא גדול ולא תמיד יודעים איזה צבעים או איזה ארונות מטבח כדאי לבחור, חשוב להציב גבולות ולדעת בדיוק מה התקציב שאתם מוכנים להשקיע במטבחי יוקרה, כך כאשר יש לכם סדר בראש אתם יכולים להתפנות ולבחור את המטבח המועצב שלכם.

יחד עם זאת מומלץ להתייעץ עם איש מקצועי המתמחה בתחום ולהגיד לו בדיוק מה התקציב שלכם ולפי זה הוא יבנה לכם את מטבח היוקרה שתמיד חלמתם עליו. תמיד חשוב לשים לב לפרטים הקטנים גם כאשר מדובר במטבחי יוקרה לא תמיד שמים לב וחבל, יש מטבחים יוקרתיים שהם מאוד דומים אחד לשני ולא ניתן למצוא הבדל משמעותי אבל עין מקצועית בהחלט יכולה להבחין בדברים הללו, כדאי ללכת עם אדם מבין ומקצועי בכדי שיסביר לכם על אילו פרטים כדאי לשים לב ואילו פרטים הם מבדילים בין מטבחי יוקרה שונים, לפעמים מה שמשנה במטבחי יוקרה זה הגימורים שלהם וכך גם עלות המטבח היא שונה.