שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  
רק ביגל מטבחים: מתנה על כל מטבח כיור איכותי + ברז מפואר.

פרפקט ליין: מטבח 10 מטר אורך רק 8,900 ש"ח (כולל מע"מ למזומן).

מבצע חם בכתר: 3 מטר שיש + כיור סילי קוורץ + ברז רק 13,900 ש"ח כולל הובלה והרכבה.

מבצע בדור מטבחים: מטבח 11 מטר רק 13,990 ש"ח.

מבצע בדור מטבחים: מטבחים מתצוגה ב 50% הנחה ! 

מבצע בארדוליין:
 מטבחים קומפקטיים לדירות נופש !! דירות להשכרה !! דירות סטודנטים !! 

נגריות לתכנון מטבחים

החלטתם לשפץ את המטבח שלכם, או להחליף אותו אבל אתם רוצים משהו מיוחד בעיצוב מיוחד ? יש נגריות מטבחים המתמחות בכל סוגי המטבחים ויכולות לעצב את המטב שלכם כפי שאתם רוצים. כל מה שצריך זה לדעת מה רוצים , מה חשוב לכם במטבח איזה ארונות אתם מעדיפים צבעים מיוחדים שחלמתם עליהם ואז העבודה יוצאת לדרך. לאחר שיש את כל המפרט הטכני המבוקש החברה של נגריות המטבחים מתחילה בעבודה ומייצרת עבורכם את המטבח החלומי שתמיד רציתם.

נגריות מטבחים לעיתים יכולות לתת לכם הצעת מחיר זולה יותר מאשר לקנות בחברת מטבחים שכבר המטבח מעוצב , אמנם לחברות נגריות המטבחים לא תמיד תוכלו למצוא אולמות תצוגה מפוארים או דוגמאות של מטבחים אבל כאן יש יתרון כאן אתם בוחרים לכם את המטבח הרצוי ואתם בוחרים את האביזרים הנילווים לכך, ידיות, שיש , כיורים וברזים המשולבים בעיצוב המטבח . יש המון סוגי מטבחים , מטבח יוקרתי, מטבח כפרי, מטבח הייטקיסטי , מטבח קלאסי ועוד הרשימה היא ארוכה, מה שאתם צריכים לעשות זה לתכנן מראש על איזה סגנון מטבח אתם רוצים ללכת ולפי זה נגריות מטבחים יתאימו את סוג העבודה שלהם, ויעצבו לכם את המטבח . לפעמים זה לוקח זמן כאשר מתכננים מטבח כזה אצל נגריות מטבחים אך זו לא חובה , יש פעמים שנגריות מטבחים יכולים לספק עבודה תוך זמן קצר ויהיה לכם מטבח תוך מספר שבועות , כמובן שהכל תלוי בסוג העבודה, העיצוב ועוד.

ניתן למצוא נגריות מטבחים בכל רחבי הארץ, מה שחשוב בעת בחירת נגריות מטבחים זה שיהיו אמינים, שיבצעו את העבודה כמו שצריך ושיעמדו בלוחות הזמנים שהצבתם להם, יש נגריות מטבחים שהם מקצועיים והשירות שלהם נפלא אך לא תמיד הם עומדים בזמנים, לכן כדאי לבדוק את הדברים הללו לפני, ואם יש לכם מישהו שיכול להמליץ על נגריות מטבחים טובה ואמינה תתיעצו איתו.