שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  
רק ביגל מטבחים: מתנה על כל מטבח כיור איכותי + ברז מפואר.

פרפקט ליין: מטבח 10 מטר אורך רק 8,900 ש"ח (כולל מע"מ למזומן).

מבצע חם בכתר: 3 מטר שיש + כיור סילי קוורץ + ברז רק 13,900 ש"ח כולל הובלה והרכבה.

מבצע בדור מטבחים: מטבח 11 מטר רק 13,990 ש"ח.

מבצע בדור מטבחים: מטבחים מתצוגה ב 50% הנחה ! 

מבצע בארדוליין:
 מטבחים קומפקטיים לדירות נופש !! דירות להשכרה !! דירות סטודנטים !! 

עיצוב מטבחים

א. עיצוב מטבחים זה עסק למבינים - אתה צריך כוח ואתה צריך זמן להתעסק עם זה. בוא מוכן עם ידע נדרש בעיצוב מטבחים לפני שאתה מעצב את המטבח שלך.

ב. החלט על צבעים עיקריים למטבח המעוצב - כדי שלא תמצא את עצמך עם משטח עבודה ירוק, מקרר שחור, וארונות חומים, קבע מראש את הצבעים ש"תרוץ" איתם לאורך כל עיצוב המטבח.

ג. החלט מראש על גדלים - אוהב משטחי עבודה גדולים? אוהב ארונות גדולים? מגירות גדולות? בר גדול במטבח? כל אלה הן שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך לפני מלאכת עיצוב המטבח. כשאתה באמצע תהליך עיצוב המטבח, יהיה הרבה יותר קשה והרבה יותר יקר לשנות את העיצוב. חשוב לך שהמרחק בין משטח העבודה למקרר לא יהיה גדול? שים לב לפרט הזה כבר מתחילת עיצוב המטבח.

ד. דע מה במטבח - מטבחים מעוצבים בעידן של היום שמים דגש חשוב מאוד עלאילו מכשירים יהיו מטבח, ואיפה נוח לך שהם יהיו ממוקמים. למשל, אם לאחר שסיימת את עיצוב המטבח החלטת לקנות מדיח כלים גדול, ייתכן שלא תוכל למצוא לו מקום מתאים, וכל עיצוב המטבח, שתכננת בקפידה כל כך, יירד לטמיון. המטבחים של היום מאובזרים בעשרות מכשירים: תנור, מקרר, מיקרוגל, מכונת קפה, סוחט מיץ, ועוד ועוד. חשוב מאוד שתדע אילו מכשירים צריכים להשתלב בעיצוב המטבח, ואיפה נוח לך שהם יהיו ממוקמים.

ה. היעזר במעצב - מטבחים מעוצבים זה לא צחוק. כדאי להיעזר במעצב, עדיף כזה שמומחה בעיצוב מטבחים. ובכל מקרה, גם אם החלטת להיעזר במומחה לעיצוב מטבחים וגם אם לא, כדאי לעיין בקטלוגים, לגלוש באינטרנט באתרים מתאימים שדנים בעיצוב מטבחים, ולדבר עם חברים או עם מכירים שיש להם מטבח מעוצב או שמבינים בעיצוב מטבחים.

ו. היה מעורב - המטבח הוא שלך ובשבילך. זכור זאת תמיד. מטבחים מעוצבים התרוצצות בין הרבה בעלי מקצוע ובהרבה חנויות. זכור ליידע את כולם מה הרצונות שלך, מה חשוב לך, מה אתה רואה בעיני רוחך. החלטת לקחת מעצב? מצוין, שב איתו, תן לו להכיר אותך טוב ותקפיד להיות מעורב בכל פרט ופרט. אל תשמיט דברים שנראים לך לא חשובים או לא עקרוניים. ייתכן שהדברים הקטנים הללו יהיו הערך המוסף בעיצוב מטבחים. בסוף התהליך, אתה ודאי לא תצטער על שהיית מעורב כל כך.